Strona główna » Zdrowie i Uroda » Mezoterapia igłowa, preparaty i urządzenia » DERMA ROLLER Wibracja foton, gratis krem znieczulający

Kategorie sklepu


Wybierz dział

Nasz sklep akceptuje płatności PayPal

DERMA ROLLER Wibracja foton, gratis krem znieczulający

210,00 zł
 1. nr katalogowy: 08-08-12
 2. jednostka miary: szt.
 3. waga produktu: 0.2 kg
 4. stan produktu: nowy
 5. zobacz ceny przesyłek

PREZENTUJEMY PAŃSTWU NOWEGO DNS DERMA ROLLER z wbudowanym światłem fotonowym o kolorze niebieskim i wibracjami

+

Gratis

Krem znieczulający do zabiegu.


Przedstawiamy Państwu profesjonalny krem znieczulający z lidokainą - opakowanie 10g.

Wyjątkowy preparat do zastosowania przed kuracjami mezoterapii igłowej, rolowania derma rollerem, zabiegami chirurgi plastycznej.


Zastosowanie: Znieczulanie miejscowe na skórę w połączeniu z aplikacjami mezoterapii igłowej używane jest od dłuższego czasu w medycynie estetycznej i daje znakomite rezultaty. Preparaty znieczulające miejscowo używa się do przeprowadzania zabiegów chirurgicznych, stomatologicznych, okulistycznych i diagnostycznych bez narażenia pacjenta na silny ból towarzyszący tym zabiegom.


UWAGA: Nasz środek jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Znieczula miejscowo skórę – substancja wywołuje znieczulenie miejscowe poprzez zatrzymanie przewodzenia impulsów nerwowych w wybranej części ciała. Powoduje zniesienie odczuwania bólu i często innych bodźców czuciowych oraz zatrzymuje odruchy i możliwość poruszania znieczulaną częścią ciała. W przeciwieństwie do preparatów znieczulających ogólnie, nie ma wpływu na świadomość lub funkcje mózgu.


Sposób stosowania i działanie: Profesjonalny krem zawierający lidokainę 9,6% na jeden gram, jest to bardzo dobrze znana substancja o skutecznym działaniu znieczulającym wszelkiego rodzaju bóle. Efekt znieczulenia zależy od czasu jaki upłynął od chwili nałożenia kremu oraz obszaru powierzchni, ilości zużytego kremu oraz grubości fałdy skórnej. Środek znieczulający nakładamy na skórę nie poranioną i owijamy folią okluzyjną, aby produkt mocniej zadziałał. Krem nakładamy na pół godziny przed mezoterapią igłową. Okres znieczulenia trwa w przybliżeniu godzinę, dlatego zdejmujemy znieczulenie małymi partiami, które bezpośrednio poddajemy zabiegowi mezoterapii igłowej. Preparat znieczulający nie ma działania negatywnego na skórę.


Nowe urządzenie DERMA ROLLER DNS w oryginalnym opakowaniu hermetycznie zamknięte.

DOSTĘPNE DŁUGOŚCI IGIEŁ:


0,5 mm


Ilość igiełek: 540

Igiełki: tytanowe

Certyfikat:
CE,

KUPUJĄC OTRZYMUJESZ:

1. Oryginalne, hermetycznie zamknięte

urządzenie Derma Roller o długości igieł 0,5 mm wraz z Polską instrukcją

2. Oryginalne opakowanie

3. Etui do przechowywania urządzenia

4. Faktura VAT lub paragon (gwarancja)

UWAŻAJ NA PODRÓBKI !!!

KUPUJESZ ORYGINALNY DNS DERMA ROLLER!

PREZENTACJA:

Derma Roller to urządzenie z małą rolką służące do nakłuwania wybranych części ciała, które daje porównywalne rezultaty do lesera i chirurgi plastycznej przeprowadzanej na ciele człowieka.
Derma Roller to nie dużej wielkości wałeczek wykończony cienkimi, krótkimi igiełkami o bardzo dużym zagęszczeniu.
Każda igiełka jest zrobiona w tak precyzyjny sposób, aby prawie bezboleśnie przykrych skutków ubocznych, robiła małą dziurkę w skórze właściwej i tym samym ma ożywić fibroblasty (komórki skóry właściwej) do wytwarzania włókien kolagenowych. Jest to zaczątek dla całej kaskady procesów regeneracyjnych.
Igły są tak precyzyjnie wyprodukowane, że lecząca się osoba prawie wcale nie odczuwa dyskomfortu na skórze podczas zabiegu.
Derma Roller wytwarza w naskórku mikroskopijnej wielkości rowki tzw. mikrouszkodzenia, wynikiem tej czynności jest zwiększenie wytwarzania w skórze kolagenu i elastyny, ten proces sprawia, spowolnienie objawów starzenia się oraz przyśpiesza przenikanie do skóry właściwej zaaplikowanych podczas kuracji preparatów odżywczych.
Głównym zadaniem urządzenia jest tu zlikwidowanie obumarłego naskórka i rozstąpienie połączeń między jego komórkami a co za tym idzie pobudzeniem żywych warstw skóry. Prowadzi to do wzrostu przepływu krwi w skórze, lepszego ukrwienia i pobudzeniu fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny, co działa pozytywnie na rozszerzone naczynka. Każdy kolejny przeprowadzony zabieg stopniowo i widocznie spłyca blizny na ciele.
Derma Roller uruchamia naturalną zdolność skóry do odbudowy zniszczonych komórek. Jego użycie skutkuje pogrubieniem tkanki i zwiększeniem jej objętości – jest to więc również zabieg wolumetryczny, przywracający skórze straconą objętość i zarysy twarzy, pozwalając przywrócić jej młodość.
Dermaroller jest wskazany do likwidowania blizn: zarówno tych potrądzikowych jak i powstałych wskutek uszkodzenia (np. rozcięcie). Doskonale usuwa rozstępy, które również są zaliczane do blizn. Jest stosowany w terapiach likwidujących oznaki zniszczeń po słonecznych na dekolcie i plecach. Jego użycie ma szczególny wpływ na poprawę objętości, ujędrnienia i elastyczności skóry, poprzez stymulowanie wytwarzania świeżego kolagenu, a w konsekwencji powoduje mini lifting w miejscach użycia derma rollera.

Urządzenie skutecznie modeluje kontury twarzy i ciała, widocznie poprawia jej wygląd.
Dermaroller wizualnie likwiduje cellulit i rozstępy na ciele oraz wszelkie zgrubienia pod powierzchnią skóry.
Użycie urządzenia pomaga odbudować prawidłową sprężystość, elastyczność i jędrność skóry ludzkiego ciała.
Częste stosowanie derma rollera pomniejsza zmarszczki głębokie, a drobne całkowicie usuwa.
Stosując go w pobliżu oczu, podnosi skórę wokół powiek, natomiast w kącikach ust i na policzkach widocznie poprawia wygląd twarzy, skóra staje się pełna blasku.

Redukuje przebarwienia na skórze, skóra uzyskuje naturalny wygląd.
Używając dermaroller przeciwdziałamy wypadaniu włosów, kondycja włosów się polepsza. Stają się wytrzymalsze i mocniejsze, mniej się łamią i rozdwajają.


Terapie rozpoczynamy od nałożenia specjalnego kremu znieczulającego na około godzinę przed zabiegiem. Po upływie tego czasu jest on dokładnie zmywany etapami i wtedy rozpoczynamy właściwy zabieg. Rolka Derma rollera jest bardzo delikatnie prowadzona po skórze tak, żeby w każdym centymetrze kwadratowym powstały nakłucia. Skóra jest mocno zaczerwieniona, pojawiają się niewielkie kropelki krwi. Przeważnie zabieg przebiega około pół godziny i kolejne pół, jeżeli chcemy leczyć również szyję i dekolt. Z reguły jest bezbolesny. Po przeprowadzeniu nakłuwania całej okolicy, skóra jest oczyszczana z pozostałości krwi, następnie stosujemy przygotowany wcześniej kosmetyk do mezoterapii igłowej. Na koniec możemy użyć jakiś specjalistycznym krem przyspieszającym gojenie jej mikro-uszkodzeń. Twarz jeszcze przez dłuższą chwilę będzie mocno czerwona jak po poparzeniu słonecznym – efekt ten powinien ustąpić do trzech dni po zabiegu. Po tym okresie obserwujemy widoczne rezultaty zbiegu.

Skóra człowieka po przeprowadzonym zabiegu staje się aksamitnie gładka, dobrze nawilżona i wyraźniej widać wyróżniającą się jej teksturą.

Rekomendujemy trzy zabiegi w sześciotygodniowych odstępach czasu. W przypadku rozległych blizn potrądzikowych terapia może wymagać powtórzenia.


EFEKTY ŚWIATŁO TERAPII:
Dioda elektroluminescencyjna umieszczona w derma rollerze, jej działanie oparte jest na umiejętności półprzewodników do przemieszczania elektronów pod wpływem napięcia elektrycznego z równoczesną emisją światła widzialnego lub promieni podczerwieni. Konstrukcja diody jest prosta i bardziej niezawodna w porównaniu do lampowych źródeł oświetlenia, a efektywność oddawania światła jest znacznie wyższa. Nie posiada włókna, które ulega przepaleniu, szkła ani próżni, która grozi wybuchem. Nagrzewa się minimalnie, nie występują duże straty ciepła, a więc energia jest zużywana oszczędnie, dlatego dla jej długotrwałej pracy wystarczą dwie baterie.

Wykorzystując kolor niebieski led możemy wyleczyć stany zapalne, leczymy podrażnienia skórne, hamuje sebum, przyśpiesza procesy odnowienia komórek oraz tkanek. Światło niebieskie wychodzące z derma rollera usprawnia metabolizm komórkowy, przyśpiesza odbudowę oraz uzupełnia niedobory w zniszczonych komórkach. Światło emitowane przez urządzenie ma efekty anti-aging sprawiające, że skóra staje się bardziej miękka, wybielona, nabiera gładkości i nabiera naturalnego kolorytu oraz wygląda na odmłodzoną. Wykazuje właściwości bakteriobójcze i niszczy m.in. bakterie będące przyczyną trądziku i wielu innych schorzeń, nie tylko skórnych. Naświetlenie bakterii Propionibacterium acnes promieniem niebieskim (405nm) prowadzi do foto wzbudzenia porfiryn umiejscowionych w bakteriach, produkcji tlenu singletowego i w końcowym efekcie do destrukcji bakterii. Promienie świetlne wyłaniające się z dermo rollera można również stosować w celu zmniejszenia objawów innych stanów zapalnych skóry, polepszenia odporności skóry na wpływ czynników mechanicznych i atmosferycznych.
Światło niebieskie jest potężną bronią w walce przeciw trądzikowi. I nie tylko! Jest bardzo skuteczne w walce z wieloma kłopotliwymi schorzeniami, które trudno wyleczyć za pomocą preparatów farmakologicznych. Zalecane jest w przypadku starzenia się całej cery, aby przeciwdziałać pojawianiu się zmarszczek na twarzy oraz w przypadku leczenia rozstępów lub cellulitu.
Przyśpiesza leczenie ran: pourazowych, pooperacyjnych, hamuje stany zapalne na skórze.


Efektem kosmetycznym jest:
ukojenie skóry podrażnionej, wzmocnienie naczyń krwionośnych w organizmie, przyśpiesza znikanie zaczerwień na ciele, ochrona przeciw wolnym rodnikom, nawilżenie skóry i naskórka, uśmierzanie ogólnych problemów skórnych, wiązanie wilgoci w naskórku, spłycanie zmarszczek spowodowanych wysuszeniem skóry, zmniejsza uczucie naprężenia, skuteczne nawilżanie i wysubtelnienie skóry, znormalizowanie wytwarzania łoju skóry (zanieczyszczonej i podrażnionej), poprawienie mikro krążenia, przyśpieszenie transportu tlenu i funkcji transportowych krwi, produkcja czynników przeciwzapalnych we krwi, modulacja aktywności komórkowej, ma właściwości uśmierzające ból, przeciwdziała wypadaniu włosów i przyśpiesza odrost nowych włosków, poprawia się kondycja włosów.

Wskazania medyczne osłabiony system immunologiczny, świeże rany i blizny.

Wibracja:

Porównując zwykłego derma rollera z tym modelem. Dowiedziono, iż powstałe ranki po użyciu funkcji wibracji są bardziej poszerzone, poszarpane i głębsze. Wskutek tej czynności skóra staje się bardziej chłonna i o wiele więcej przyjmuje substancji wprowadzanych w trakcie zabiegu z zastosowaniem tego urządzenia. Wprowadzane preparaty szybciej przenikają do skóry właściwej, a co za tym idzie przyśpieszają efekty kuracji. Funckja wibracji wpływa podobnie jak masaż na skórę, pobudza ją, widocznie poprawia się ukrwienie w tkankach skórnych. Podnosi się przepływ krwi w skórze, co skutecznie zmusza fibroblasty do jeszcze szybszej syntezy kolagenu i elastyny.

Gwarancja: 100% - wolny od zanieczyszczeń.

DNS Derma Rollery są sterylizowane promieniowaniem gamma i zamykane w hermetycznych

opakowaniach co daje 100% gwarancje czystości w momencie dostawy.

Przechowywanie i stosowanie:

Rolki powinny być używane przez jednego użytkownika.

Urządzenie przechowujemy w etui gdy nie jest używane z dala od dzieci.

Po zakupie prosimy o maila z długością igieł rollera. Posiadamy wszystkie rozmiary igieł przedstawione w tabelce na górze.

Jesteśmy legalną firmą ma życzenie wystawiamy Fakturę Vat.

Przy zakupie na naszych aukcjach płacisz tylko raz za przesyłkę. Kupując kilka przedmiotów na naszych aukcjach, prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.

W razie pytań i wątpliwości skontaktuj się z naszą kosmetyczką.Wystaw swoją opinię
ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
11.08.2013 03:34, ocena: neutralna,
Sun Wukong have an emperor qualities king, awe everywhere, suppression magma world!The gold hair stands up, tooth spilt open, positive such as gold color the emperor work properly to come down to earth generally, sees Sun Wukong Zhang lightly on flicking, those monster, demon the monster is all dissipations, become the most original magma status, sink to immerse in the magma river.
09.08.2013 00:00, ocena: neutralna,
"Not to ……"
07.08.2013 20:18, ocena: neutralna,
Leaf Qin with tread to walk to be calm in"listen to numerous and disorderly voice of street" heart"as if deep in thought.
06.08.2013 16:16, ocena: neutralna,
Outside the palace, there is also several other the monk of fairy temple, under their shocked visions, ten thousand Luo temple the little temple lord be directly defended to send away under guard to leave.
02.08.2013 17:38, ocena: neutralna,
Ten terrible lights very Hong pillar, the in a flash works properly top interleave in island in the whole Huang.
28.07.2013 02:49, ocena: neutralna,
? Chapter 80 plays with fire**
26.07.2013 02:41, ocena: neutralna,
This includes shirts, dresses, pants, coats, gloves and mittens, hats and caps, hosiery, neckties, belts, sneakers, shoes, uniforms (whether athletic or nonathletic), and scarves.
25.07.2013 17:17, ocena: neutralna,
"The Wu is empty, you take a rest first, I up."!The segment dust says.
25.07.2013 16:38, ocena: neutralna,
Black diagram elder a see leaf Qin come out, resist sword, exultation, hurriedly dashed away a heel to come up.
22.07.2013 18:10, ocena: neutralna,
And want to say to be shocking at this time, beyond doubt hence Liu Yun, power Liu Yun of this cold ice skates is very clear, even inborn none of greatly satisfactory superiors dares hard connect bottom, otherwise deathless also severely wounded, but at present of young man unexpectedly connect next, and seem to return just the slight wound is just.
20.07.2013 05:43, ocena: neutralna,
"Transmigration of soul?"Is public the name felling taken by dust is for the segment doubt, how also get an arrogant again the name at 1:00, for example invincible boxing set, kill people sword etc. what of, take a transmigration of soul to have what meaning?
20.07.2013 04:50, ocena: neutralna,
"The Wu is empty, take in this magma, acquaint with the extraordinary effect that the fire works properly bead well, can increase penny real strenght, a guarantee."The segment dust continues to say.
19.07.2013 03:55, ocena: neutralna,
63 dusts arrive
18.07.2013 04:16, ocena: neutralna,
"Peng" as if the comet bump the Earth generally, the world is gloomy to disgrace, and the sun and moon has no light,
16.07.2013 14:00, ocena: neutralna,
"Change"!Suddenly, the body form of segment dust suddenly became short more than ten cm, and the facial muscle also start constringency and get up, in a short while of effort, original Gao Gao consumedly of Gao Fu Shuo, then became one short rich handsome, the face is more more handsome than past, in addition to the height is then short outside, the other segment dust is pretty satisfied with.
15.07.2013 10:08, ocena: neutralna,
Emperor just ice son at the work properly top in the island has been already lived of habit, everyday in addition to self-discipline, chain a make pill outside, would be to see each kind of strategies book, the study resists swordsmanship.Although the day is mild, also substantial.
29.06.2013 21:42, ocena: neutralna,
Just the message I needed this morning!
25.06.2013 19:48, ocena: neutralna,
"Is small two, come to three ponds again."Shout a way for the big fellow of head.
24.06.2013 01:52, ocena: neutralna,
73 chapter 73 thou words
21.06.2013 01:59, ocena: neutralna,
But let he almost throws up blood of BE, that flame ball glory is very smooth and slippery uncanny, embrace that miracle drug, only count Zhang inside the greatly narrow space here, incredibly the Leng was a flash across his up to thousand grasp to catch.
13.06.2013 21:41, ocena: neutralna,
Another operation soil fastens the monk of flying the sword to see a form, the immediately frightened desire is unique, turn round and then escape.
12.06.2013 09:53, ocena: neutralna,
Is an on the 1st
08.06.2013 03:14, ocena: neutralna,
hi awesome topic
28.05.2013 19:56, ocena: neutralna,
hi awesome topic
25.05.2013 21:24, ocena: neutralna,
I do trust all of the concepts you have presented to your post. They are really convincing and can certainly work. Nonetheless, the posts are too quick for newbies. May you please lengthen them a little from next time? Thank you for the post. [url=http://valise-longchamps.webnode.fr/]sacs pliage longchamps[/url]
24.05.2013 00:35, ocena: neutralna,
hi wonderful topic bags and bows reviews http://www.prweb.com/releases/Bags-And-Bows-Coupon/code/prweb10676102.htm
23.05.2013 20:49, ocena: neutralna,
hello wonderful article disney checks http://www.prlog.org/12049786-disney-checks-50-off-coupon-code-and-more.html
21.05.2013 22:11, ocena: neutralna,
hello awesome Blog wayfair coupon http://www.prweb.com/releases/Wayfair/Coupon/prweb10751023.htm
18.05.2013 23:39, ocena: neutralna,
hello wonderful Blog bh cosmetics coupon http://www.prweb.com/releases/2013/3/prweb10431320.htm
18.05.2013 06:04, ocena: neutralna,
hello awesome article Cheap disney checks http://www.prlog.org/12049786-disney-checks-50-off-coupon-code-and-more.html
17.05.2013 22:42, ocena: neutralna,
hello wonderful Blog easy canvas prints coupon http://www.prweb.com/releases/easy-canvas-prints/coupon-code/prweb10677711.htm
17.05.2013 21:22, ocena: neutralna,
Pretty! This was a really splendid blog post. Thank you for furnishing this info.
16.05.2013 20:29, ocena: neutralna,
hi Nice Blog campus book rental coupon code http://www.prweb.com/releases/2013/2/prweb10468724.htm
14.05.2013 07:48, ocena: neutralna,
Derma Roller Wibracja Foton, Gratis Krem Znieczulający, Mezoterapia igłowa, preparaty i urządzenia Eliksir młodości zmarszczki zmarszczek New Christian Louboutin Outlet http://newchristianlouboutinoutlet.weebly.com/
13.05.2013 13:04, ocena: neutralna,
Likewise, you can just go and discover the most effective designer nike shox oz shoes online. Remember that they may be as elegant and natural shoes as always you could potentially image.
13.05.2013 08:08, ocena: neutralna,
Nike has already released a few color-ways, which are all clean and fresh.
13.05.2013 04:19, ocena: neutralna,
Derma Roller Wibracja Foton, Gratis Krem Znieczulający, Mezoterapia igłowa, preparaty i urządzenia Eliksir młodości zmarszczki zmarszczek http://www.justjordanheels.com/sitemap.xml http://www.justjordanheels.com/sitemap.xml
12.05.2013 11:45, ocena: neutralna,
他们都避而不答今早8时30分,雪纺连衣裙搭配,李英爱一身火红及膝连身裙,亮相在莱佛士酒店的购物厅早晨的莱佛士酒店,威风吹拂,一片寂静,但爱姐甫抵达,全场骚动,新款连衣裙,在30人摄影大阵仗当中,爱姐火红装扮,最为夺人耳目火红低V领洋装,衬托出爱姐前凸后翘的好身材。
12.05.2013 07:59, ocena: neutralna,
,cheap nike free, obama has decided to generate a huge political election about Sizeable Bird, the senior important economist for IHS Universal Information for Lexington
12.05.2013 06:00, ocena: neutralna,
Derma Roller Wibracja Foton, Gratis Krem Znieczulający, Mezoterapia igłowa, preparaty i urządzenia Eliksir młodości zmarszczki zmarszczek http://www.justjordanheels.com/sitemap.xml http://www.justjordanheels.com/sitemap.xml
10.05.2013 10:33, ocena: neutralna,
Derma Roller Wibracja Foton, Gratis Krem Znieczulający, Mezoterapia igłowa, preparaty i urządzenia Eliksir młodości zmarszczki zmarszczek Authentic Ray Lewis Jersey http://elvisdumerviljersey92.weebly.com/
07.05.2013 15:14, ocena: neutralna,
convey blade and soul gold together with everthing
06.05.2013 08:02, ocena: neutralna,
Its extremely good YouTube video in terms of quality, genuinely fastidious, its quality is actually appreciable.
04.05.2013 10:08, ocena: neutralna,
Greet to oxygen michael jordan high heel web based retail center: http://airjordanheelsforcheap.webs.com/
27.04.2013 01:19, ocena: neutralna,
Interesting christian louboutin to obtain heading out.
26.04.2013 22:46, ocena: neutralna,
I am always searching online for posts that can help me. Thanks!
25.04.2013 13:59, ocena: neutralna,
I totally enjoy it! This neverwinter power leveling is awesome to bring and you can bring this neverwinter power leveling with practically nearly anything! It is super great! The price might be high for some but it is absolutely value just about every dollar it cost! I are not able to wait around to invest in a lot more!

Ceny przesyłek

 1. Paczka ekonomiczna - 10,00 zł
  Paczka pocztowa ekonomiczna
 2. Paczka piorytetowa - 12,00 zł
  Paczka piorytetowa
 3. Paczka pobraniowa ekonomiczna - 13,50 zł
  Paczka pobraniowa ekonomiczna
 4. Poczta Polska - 15,00 zł
  przesyłka priorytetowa 0 - 1 kg
 5. Kurier - 15,00 zł
  Przesyłka kurierska
 6. Kurier - 20,00 zł
  Kurier Pobranie
 7. Wysyłka zagraniczna - 50,00 zł
  Wysyłka zagraniczna

Dane kontaktowe

 1. sklep: Eliksir Urody
 2. telefon: (0)
 3. tel. komórkowy: 0509348555
 4. strona kontaktowa »
DERMA ROLLER 540 tytanowych igiełek do skóry twarzy oraz do ciała

DERMA ROLLER 540 tytanowych igiełek do skóry twarzy oraz do ciała

Oryginalny DERMA ROLLER 540 tytanowych igiełek do skóry twarzy oraz do ciała. Urządzenie skutecznie modeluje zarysy i kontury ciała oraz twarzy, widocznie poprawiając jej koloryt i barwę. Dermaroller wizualnie likwiduje cellulit i rozstępy na ciele oraz wszelkiego rodzaju zgrubienia podskórne. Sosując go w pobliżu oczu i w okolicach, podnosi widocznie skórę wokół powiek, natomiast w kącikach ust oraz na policzkach skutecznie i zdecydowanie poprawia wygłąd twrzy i jej owal, skóra staje się pełna
cena: 79.99
Pokaż opis
NOWY DNS DERMA ROLLER 540 igiełek WYMIENNE GŁOWICE

NOWY DNS DERMA ROLLER 540 igiełek WYMIENNE GŁOWICE

NOWY DNS DERMA ROLLER 540 igiełek WYMIENNE GŁOWICE. Derma Roller stymuluje naturalną zdolność skóry do regeneracji naskórka. Jego zastosowanie skutkuje pogrubieniem tkanki i powiększeniem jej objętości – jest to więc również zabieg wolumetryczny, przywracający skórze utraconą objętość i zarysy twarzy, pozwalając odmłodzić jej wygląd. Derma Roller to nie dużej wielkości wałeczek pokryty cienkimi mikro-igiełkami , które są umiejscowione bardzo blisko siebie.
cena: 99.00
Pokaż opis
Derma roller 1080 tytanowych igiełek do ciała i dużych powierzchni skóry.

Derma roller 1080 tytanowych igiełek do ciała i dużych powierzchni skóry.

Oryginalny Derma roller 1080 tytanowych igiełek do ciała i dużych powierzchni skóry, posiada certyfikat CE. Body Derma Roller dzięki swojej budowie jest przeznaczony w szczególności do ciała, posiada dużą ilość igieł (1080) i szeroki wałek, który nadaje się idealnie do zastosowania podczas większych obszarów terapii. Np.: uda, brzuch, pośladki, plecy itp. Zabieg trwa od 5-20 minut w zależności od szybkości nakłuwania oraz od wielkości obszaru skóry przeznaczonej do zabiegu.
cena: 119.00
Pokaż opis
SILNY KONCENTRAT _ MEZOTERAPIA Igłowa DERMA ROLLER

SILNY KONCENTRAT _ MEZOTERAPIA Igłowa DERMA ROLLER

Profesjonalna regenerująca ampułka do mezoterapii igłowej, mezoterapii bezigłowej, elektroporacji oraz derma rollera MESOTER FACIAL REGENERATING C Koncentrat do mezoterapii oparty na Centella asiatica, opracowany w celu wzmocnienia istniejących oraz powstawania nowych włókien kolagenu i elastyny. Skład: Centella asiatica – stosowana w celu pojędrnienia skóry twarzy i...
cena: 25.01
Pokaż opis
DERMA STAMP 35 igieł Idealny do miejscowego nakłuwania skóry.

DERMA STAMP 35 igieł Idealny do miejscowego nakłuwania skóry.

DERMA ROLLER WIBRACJA ŚWIATŁA FOTONOWE 540 igieł. Porównując zwykły model derma rollera tym model. Dowiedziono, iż powstałe ranki po zastosowaniu funkcji wibracji są bardziej poszarpane, poszerzone i głębsze. Wskutek tego skóra staje się bardziej chłonna i o wiele więcej przyjmuje substancji wprowadzanych w trakcie zabiegu z zastosowaniem tego typu urządzenia. Wprowadzane preparaty szybciej przenikają w głąb skóry właściwej, a co za tym idzie przyśpieszają efekty kuracji.
cena: 70.90
Pokaż opis
Oryginalny Derma roler z świtłem ledowym 540 igiełek

Oryginalny Derma roler z świtłem ledowym 540 igiełek

Oryginalny Derma roler z świtłem ledowym 540 igiełek. Głównym zadaniem urządzenia jest tu usunięcie martwego naskórka i rozluźnienie połączeń między jego komórkami z jednoczesnym pobudzeniem żywych warstw skóry. Prowadzi to do wzrostu przepływu krwi w skórze, lepszego ukrwienia i pobudzeniu fibroblastów do syntezy kolagenu i elastyny. Każdy następny zabieg stopniowo i skutecznie spłyca blizny na ciele. Derma roller stymuluje naturalną umiejętność skóry do gojenia. Jego zastosowanie skutkuje
cena: 155.99
Pokaż opis
Oryginalny Wbracyjny DERMA ROLLER ŚWIATŁA FOTONOWE LED 540 igiełek

Oryginalny Wibracyjny DERMA ROLLER ŚWIATŁA FOTONOWE LED 540 igiełek

Oryginalny Wibracyjny DERMA ROLLER ŚWIATŁA FOTONOWE LED 540 igiełek. Derma Roller stymuluje naturalną umiejętność skóry do gojenia. Jego zastosowanie skutkuje pogrubieniem tkanki i powiększeniem jej objętości – jest to więc również zabieg wolumetryczny, przywracający skórze utraconą objętość i zarysy twarzy, pozwalając odmłodzić jej wygląd. Derma Roller jest polecany do likwidowania blizn: zarówno tych potrądzikowych jak i powstałych na skutek uszkodzenia (np. rozcięcie). Doskonale usuwa
cena: 169.99
Pokaż opis
Profesjonalna mezoterapia mikroigłowa - mezoterapia igłowa + kartridze

Profesjonalna mezoterapia mikroigłowa - mezoterapia igłowa + kartridze

Beauty MyM to nowoczesne urządzenie do MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ, umożliwiające automatyczne nakłucia skóry, jest alternatywą do innych urządzeń tego typu. Zabiegi z użyciem urządzenia Beauty MyM są bardziej efektywne niż zabiegi laserowe czy peelingi chemiczne. Nowoczesna technologia – bezpieczne i skuteczne zabiegi ...
cena: 2199.99
Pokaż opis
ilość odwiedzin: 20856
Dane kontaktowe
Eliksir Urody
tel. kom.: 0509348555
więcej »
Zaloguj się

nie pamiętam hasła!
zarejestruj się

Pokaż wszystkie marki